09:00 - 20:00
Без вихідних

Про нас

Autoscan

Інтернет-магазин автомобільної діагностики AUTOSCAN - це комплексне рішення при підборі або ремонті авто. У нас на сайті Ви зможете знайти товщиноміри фарби та автосканери для діагностики. Товщиноміри фарби допоможуть Вам дізнатися, чи був автомобіль в ДТП, а якщо і був, то наскільки якісно він відновлений. Автосканери допоможуть Вам працювати з електронними блоками управління автомобіля.

Співпрацюємо з такими виробниками товщиномірів і автосканерів як: Profiline, ETARI, R&D, UNIT, Bside, Yunombo, Launch, Thinkcar, KINGBOLEN.

Всі наші товщиноміри і автосканери перед відправленням до покупця в обов'язковому порядку проходять передпродажну перевірку, тому варіант, що до Вас може прийти неробочий прилад виключений. Всі відправлення з нашого інтернет-магазину здійснюємо без будь яких передоплат та максимально швидко в день замовлення. На всі товари діє гарантія (окрім автосканерів, які прив'язуються до облікового запису користувача). Також кожний покупець має можливість обміняти автосканер у випадку несумісності з його автомобілем (протягом 14 днів).

Жителі та гості м. Івано-Франківськ, мають можливість глянути на весь асортимент товару особисто, що спрощує вибір необхідного автосканера чи товщиноміра. Кожний автосканер можна буде перевірити на сумісніть на вашому авто (або ж на наших автомобілях), оцінити його функціонал та можливості. Допоможемо Вам у налаштуванні програмного забезпечення для діагностики на Вашому смартфоні чи ПК.

Що ж стосується товщиномірів, то тут також покажемо як правильно відкалібрувати товщиномір та проводити заміри лакофарбового покриття на автомобілі.

Наші партнери : Білий екран - онлайн сервісів, Збірка українських пісень,